Новини

Оголошення про тендер
Recovery Camp
Оголошення про тендер
Березень 2024
Благодійна організація «Благодійний фонд «Щире Серце» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку, оголошує тендер із пошуку експерта зі стратегування для розробки стратегічного плану організації на 2024-2026 роки та операційного плану на 2024-2025 роки, яка передбачає:
  1. дводенну фасилітовану сесію за участі 8 ключових членів організації (директора, 2 керівників проєктів, 2 керівників відділів, координатора психологів, спеціаліста з технічної підтримки та спеціаліста з юридичного і фінансового супроводу) та залученого експерта (за результатами тендерного відбору на платформі "Дім громадянського суспільства") у м. Львів протягом першого місяця реалізації проєкту;
  2. узагальнення напрацювань фасилітованої сесії, уточнення, доповнення діагностичних даних залученим експертом в онлайн-режимі (шляхом листування у месенджарах, поштою та за допомогою дзвінків співробітникам, які брали участь у фасилітованій сесії) протягом першого місяця реалізації проєкту;
  3. презентацію залученим експертом плану стратегічного розвитку на 2024-2026 роки та операційного плану на 2024-2025 вісьмом ключовим членам організації у м.Львів протягом другого місяця реалізації проєкту.
За неможливості провести заходи офлайн, ключові співробітники БО "БФ "Щире Серце" та залучений експерт зможуть провести фасилітовану сесію у форматі 8 онлайн-зустрічей загальною тривалістю 16 год на платформі Zoom, Google Meet або Microsoft Teams за вибором учасників. Презентацію стратегічних документів також можна здійснити онлайн, тоді як самі документи надіслати по email у електронному вигляді та Новою поштою у паперовому.

Для подачі пропозиції на участь у тендері просимо підготувати наступні документи:
  • резюме (обов’язково)
  • цінова пропозиція (обов’язково)
  • план проведення фасилітованої сесії (обов’язково)
  • рекомендаційні листи (за бажанням)
Критерії відбору експерта:
  • Підтверджений позитивний досвід роботи в галузі стратегування від 1 року і вище;
  • Увага до дедлайнів
  • Мобільність (готовність виїхати у відрядження до Львова для проведення 2-денної фасилітованої сесії)
Дедлайн подачі пропозиції: 25 березня 2024 року

Орієнтовна вартість послуги: 60 000 грн без ПДВ

Пошта для направлення пропозицій: zoryana03021996@gmail.com

Контактна особа в організації: Зоряна Степаненко, +380950288401