Новини

Ювілейний табір
Recovery Camp
Ювілейний табір
Березень 2024
Друзі, ми хочемо поділитись з вами нашим важливим досягненням. Цього місяця ми провели святковий ювілейний табір, з нагоди проведення більше 200+ таборів Recovery Camp різних форматів!
За час існування проєкту 16 000 учасників побували у нас в Recovery Camp, відчули на собі атмосферу табору, знають наші традиції, ігри, банси і є частинкою нашою Recovery-родини!1 березня ми організували справжнє свято - були запрошені 170 учасників, наші друзі та партнери, а також вся наша команда. Справжнім сюрпризом дня став виступ зіркового Назара Савка, який створив для нас святкову атмосферу, заспівавши улюблену пісню всіх дітей  «Булька» та інші відомі пісні.
Ми провели найбільший та найпотужніший танцювальний флеш-моб за час існування проєкту! Також всі присутні - дорослі і діти -  зробили разом неймовірну обʼєму картину «Квітни Україна», де кожен учасник долучився та створив свою неповторну квітку.Чудова та тепла атмосфера свята надихала зустрічами зі старими знайомими, обіймами, посмішками!
На заході була присутня вся наша велика команда, тому учасники мали нагоду побачити усіх, хто дотичний до нашого прекрасного проєкту.Несподіванкою святкування стало перевтілення мами Ольги, яким ми нещодавно поділились з вами.
Дякуємо всім родинам, які за цей час відвідали табір Recovery camp, стали його вагомою складовою! За вашу довіру, за вашу активну участь, за ваші теплі серця та добрі слова!

До зустрічі в Recovery Camp!