Новини

Завершився табір пʼятиденного формату!
Recovery Camp
Завершився табір пʼятиденного формату!
Червень 2024
Завершився табір пʼятиденного формату! Це був найбільший за кількістю учасників табір багатоденного формату! 90 учасників табору, 60 дітей та 30 мам з прифронтових територій та зон активних бойових дій відвідали наш табір і принесли в нього свіжі емоції та незабутні миті радості.


Сонячна і тепла погода сприяла проводити максимум часу на свіжому повітрі в іграх та розвагах. Також нас чекав спортивний квест, інтелектуальна вікторина та яскраве Шоу талантів, де діти продемонстрували свої найкращі здібності.

Мистецька терапія була неймовірно цікавою, особливо техніки пальчикового малювання. Діти виявили свій творчий потенціал та вражаючу уяву.

Спа для родин та пілатес сприяли емоційному розслабленню та балансу.

Разом з тим, матері провели час в корисних розмовах з психологами. А діти брали участь у різноманітних психологічних активностях, які допомогли прийняти досвід та опанувати нові інструменти для життя.

Табір завершився, але спогади та дружба, які були створені тут, залишаться з нами назавжди. Бажаємо всім нашим учасникам найкращого та чекаємо на нові незабутні пригоди!