Відгуки

 
01.06.2023
Щиро дякуємо всій команді Recovery camp за неймовірні емоції та відпочинок. Ви робите дуже важливу справу! дні - як ковток свіжого повітря, який був дуже потрібен саме зараз. Дякуємо за тепло ваших сердець! Чекаємо на Вас в Мелітополі! Все буде Україна! дні неймовірні та незабутні, велике спасибі!!! Дійсно, Ярослав цілий день просив повернутися до вас знову!!!! Табір неймовірний, розваги, конкурси найкращі, їжа смачна. днів на все життя. Дякую, дякую, і всього Вам найкращого!!!! Велике спасибі! Організація на найвищому рівні!
13.05.2023
Дякуємо вашому фонду! Спонсори! Всій команді організаторів, адміністраторів та консультантів За вашу працю, підтримку дітей ВПО, за такий неймовірний, абсолютно безкоштовний відпочинок! Що просто новорічне диво! Дякую за все! Ти неймовірний! Нехай добро, яке ви творите, повертається до вас удесятеро! відпустка і просто за те, що ти є!!! Ви робите дуже важливу справу. Сподіваюся скоро зустрітися знову.
11.05.2023
Ми Вам також дуже дякуємо!!!! Дитина просто в захваті від табору!!!! Ти чудовий!!!!
06.05.2023
Хочеться сказати ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ організаторам, спонсорам. А також окреме ДЯКУЮ Аніматорам!!!!!!!!Ви ВСІ СУПЕР КРУТИ!!!!!!!ДЯКУЮ!!!!
03.05.2023
Дякуємо за чудовий настрій нашим дітям.
07.04.2023
Дякуємо за можливість бути в такому чудовому таборі. За відведений дітям час. Усім, хто організував такий табір. Ваша робота приносить радість у такий важкий час. Дякуємо від усієї нашої родини.
06.04.2023
Все круто! Діти в захваті і дуже добре відпочили! Дуже дякую за вашу роботу!!!
25.03.2023
Дуже дякую за неймовірно насичений та активний відпочинок для мого сина. Він у захваті від проведеного часу в таборі!
11.03.2023
Велике ДЯКУЮ всім, хто працював з дітьми та батьками, годував, забезпечував проживанням, спонсорував цей табір!
06.03.2023
Добрий вечір! Вчора був прекрасний, супер день у нашому житті, сповнений незабутніх емоцій та вражень. Гарна природа, чисте повітря, дощ, сонце, розваги, водоспад, мотель Святослав, могила Святослава, заняття з психологами та художниками, смачна їжа, солодощі, літаки бажань, атмосфера в автобусі, все було просто чудово. Щиро дякуємо всім, хто організовує, проводить і дарує нам такі щасливі моменти.
02.03.2023
Приєднуюсь до слів вище!! Ми дуже вдячні організаторам за таку можливість!
02.03.2023
Все було дуже весело. Мені дуже сподобалось, хотілося б ще.!! багато танців, веселощів. Мені так сподобалося, що я не хотіла проводити більше часу разом. Я дуже радий!!! Велике спасибі!! Удачі!!!
18.02.2023
Дуже дякую за все! Організатори та аніматори супер, найкращі!
12.02.2023
Щира подяка організаторам та аніматорам! Добре, що наш світ підтримують такі чуйні люди, як Ви! Ваша допомога дуже важлива для нас і не буде забута. Миру і перемоги всім! дні ейфорії та безтурботності, любові та розуміння, поваги та відчуття безпеки. І це ще не все.
04.02.2023
Велике спасибі за організацію такого веселого та емоційного відпочинку.
31.01.2023
Прийміть щиру подяку від нашої родини за таку чудову можливість відпочити, діти в захваті від аніматорів, розважальної програми, подарунків та майстер-класів, дякуємо організаторам, аніматорам, кухарям за смачну їжу, а також готелю персоналу за теплий прийом.
18.01.2023
Ми хотіли подякувати вам за чудовий день. Вони насолоджувалися природою, позитивною енергією ведучих та заходом загалом. Діти та дорослі отримали величезне задоволення та заряд позитиву. Протягом всієї поїздки з дітьми працювали аніматори. Було цікаво та пізнавально. Ще під час подорожі всі співали разом із волонтером Віталіком, пісні українською мовою формують у дітей почуття патріотизму та єдності, за що ми їм особливо вдячні. Для нас ваші заходи - це завжди свято, вони відволікають, піднімають настрій, допомагають поспілкуватися в приємній атмосфері. Бажаємо міцного здоров’я, миру та натхнення. Ви ті люди, які роблять цей світ кращим і добрішим! Ми дуже вдячні команді аніматорів та організаторів за можливість так чудово провести час з дітьми. Так злагоджено, організовано та цікаво табір проводять люди, які зібралися в команду.
18.01.2023
Дякуємо організаторам Віталіку, Ростику та Ані та парк-готелю «Святослав» за чудово проведений день у Карпатах. Навіть дощ не зіпсував гарного настрою дітей та дорослих. Миру всім
13.01.2023
Висловлюємо величезну подяку всьому колективу за вашу турботу, за створення чудової атмосфери для наших дітей. Діти дуже задоволені та захоплені часом, проведеним у найкращому таборі! Ваша команда чудова, бажаємо успіхів і натхнення у цій добрій справі! Невесенко, Коханій, родина Кочур. Ще раз хочу сказати ДЯКУЮ всій команді!!!!! Я хотів би щиро подякувати за таку чудову можливість для наших дітей. незабутні дні та враження! Син Володимир, який не дуже хотів їхати, після приїзду в Отамань вже наступного дня подзвонив і сказав, що там неймовірно круто! І він просто ніколи не дзвонить додому. Це новий досвід, багато нових друзів! Аніматори, це просто новий рівень! Вони стали для дітей друзями та порадниками. Син говорить тільки про дні в таборі, про вас усіх! Віталій та Роман - Ви неймовірні аніматори! Це новий рівень. Який буде дуже важко перемогти. Ми щиро вдячні за вашу турботу та час, проведений з дітьми. Молодший син отримав масу вражень від одноденного табору в Карпатах! Це повна сенсація! Велике спасибі! Всі шість днів пролетіли як один - на одному диханні!!! Це незабутні емоції та незабутній відпочинок!!!! Миру нам усім і Перемоги!!!! Слава Україні!!! Щиро дякую вам за самовіддані зусилля, витрачений час і сумлінну працю. ДІАНА БУХТІАРОВА повернулася сповнена гарних та щасливих емоцій та вражень!!! Ні на секунду не сумнівалися, що єдина мета – дружня атмосфера і максимум всього найкращого. Дякуємо за успішну роботу. Такий відмінний результат буде радувати всіх нас довгий час.
11.01.2023
Щиро дякую організаторам і всім, хто хвилювався за наших дітей протягом цих п'яти днів... Мої дівчата відпочили, набралися позитивних емоцій, знайшли друзів