Відгуки

 
14.09.2022
Ми також дякуємо всім! Дівчата-мами, ви такі різні і такі ЧУДОВІ!!! У вас чудові талановиті діти!!! Зрозуміло, що діти – це наше життя! У всіх все буде чудово! Треба тільки САМУ зрозуміти, що для вас чудово! Обіймаємо всіх!!!
07.09.2022
Велика подяка від родини Войтенко всім організаторам, адміністраторам та аніматорам!!!!! Було дуже весело, цікаво і по-домашньому затишно!!! тепер і вдома мої діти заробляють смайлики!!! років!!!))))))))) Мирного Вам неба та міцного здоров'я Вам і Вашим родинам!
05.09.2022
Дуже дякую, це був неймовірно цікавий день. Діти були дуже задоволені. ДЯКУЮ ТОБІ!!!
03.09.2022
Всім доброго дня, ми з дочкою хочемо написати слова подяки організатору табору Маріанні, всім аніматорам, психологам і тим, хто допомагав у роботі табору. У наш нелегкий час, коли нашим дітям не вистачає спілкування з однолітками та позитивних емоцій, цей табір дав нам усе це!
24.08.2022
Велике спасибі за відпочинок для наших дітей!
18.08.2022
Recovery Camp, дякуємо за неймовірні емоції!! Все на вищому рівні! Аніматори, ви круті. Дякуємо Мар'яні за організацію! Ми хочемо більше!!! Наталя - мама Лери Дуже дякую за турботу про дітей, діти щасливі, а це найголовніше І дякуємо за гарний настрій!!! Ти крутий!! Ваші аніматори найкращі! Дякую !!!
14.08.2022
Велике спасибі організаторам та всім причетним за чудову можливість відпочити у такий нелегкий час... Кожна хвилина перебування в таборі була наповнена позитивним настроєм, і приємні спогади про це у дітей залишаться надовго. Цікаві конкурси, захоплюючі ігри, танці, музика, смаколики, призи, а головне веселі та дуже жваві аніматори) Дуже сподіваємось на нові зустрічі)
12.08.2022
Я дуже вдячна за можливість відпочити самій і трохи підбадьорити дитину. Ви молодці і робите дуже важливу справу! Ці дні запам'ятаються назавжди. Дякуємо за гарну компанію, чудових волонтерів, привітний персонал, смачну їжу, веселі конкурси. Ми будемо сумувати.
08.08.2022
Хочу висловити величезну подяку організації табору. Діти в захваті, вони надовго запам'ятають, як вони разом з аніматорами веселилися, веселилися та гралися. Я щиро дякую всім, хто організовував, грав, танцював і всіляко розважав. Низький уклін усім вам за наших дітей. З такими українцями. Буде перемога.
03.08.2022
Хороший день! Дякуємо за свято!
20.07.2022
Щира подяка всій команді Recovery Camp!
15.07.2022
Дякуємо за подарунки та за щасливий блиск в очах наших дітей! Як завжди було чудово! Ви найкращі, ви наша радість, підтримка і любов!
14.07.2022
Для мене табір асоціюється зі сльозами... Сльози радості за моєю донькою, яка після насиченого дня сказала мені, що вона найщасливіша дитина у світі. І зі сльозами болю від розповідей батьків за психологічним розмовником для дорослих. Дякую за те, що після місяця життя в підвалі ми маємо можливість відпочити і пережити радісні емоції, розважити дітей і на мить перестати боятися за мого чоловіка в Збройних силах... де немає зв'язку, а отже і тривожних сповіщень, тож наче нормальне мирне життя повернулося! Дякуємо за вашу роботу та підтримку!!!
30.06.2022
Від щирого серця дякую за турботу та створення умов для нашого «перезавантаження»,,,а також дякую за щасливі посмішки та світлі очі наших дітей!!! Ви всі молодці Молодці!!! дозвілля та можливість приділити більше уваги дітям (спільні конкурси, танці, малювання... Сподіваюся, що ми будемо спілкуватися і підтримувати один одного.
23.06.2022
Щиро дякуємо за увагу та турботу про наших дітей. Діти отримали масу позитивних емоцій. Команда просто супер! Ви молодці! Дякую тобі!
16.06.2022
Дякуємо організаторам. діти в такому захваті... так багато спілкування. Окрема ВЕЛИЧЕЗНА подяка аніматорам, ви зробили наш день...діти не сумували ні хвилини. Все на найвищому рівні. Дякуємо Мар'яні за можливість бути в такій чудовій атмосфері.