Новини

РЕЗУЛЬТАТИ СТРАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ 23-24 КВІТНЯ 2024 РОКУ
Recovery Camp
РЕЗУЛЬТАТИ СТРАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ 23-24 КВІТНЯ 2024 РОКУ
Благодійна організація «Благодійний фонд «Щире Серце» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку, 23-24 квітня 2024 року запросила експерта платформи «Час змін» для розробки Стратегічного плану організації на 2024-2026 роки та Операційного плану на 2024-2025 роки.
Червень 2024
Завершився табір пʼятиденного формату!
Recovery Camp
Завершився табір пʼятиденного формату!
Завершився табір пʼятиденного формату! Це був найбільший за кількістю учасників табір багатоденного формату! 90 учасників табору, 60 дітей та 30 мам з прифронтових територій та зон активних бойових дій відвідали наш табір і принесли в нього свіжі емоції та незабутні миті радості.

Червень 2024
Ювілейний табір
Recovery Camp
Ювілейний табір
Друзі, ми хочемо поділитись з вами нашим важливим досягненням. Цього місяця ми провели святковий ювілейний табір, з нагоди проведення більше 200+ таборів Recovery Camp різних форматів!
За час існування проєкту 16 000 учасників побували у нас в Recovery Camp, відчули на собі атмосферу табору, знають наші традиції, ігри, банси і є частинкою нашою Recovery-родини!
Березень 2024
Оголошення про тендер
Recovery Camp
Оголошення про тендер
Благодійна організація «Благодійний фонд «Щире Серце» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку, оголошує тендер із пошуку експерта зі стратегування для розробки стратегічного плану організації на 2024-2026 роки та операційного плану на 2024-2025 роки
Березень 2024
Оголошення про проведення відкритого Конкурсу
Recovery Camp
Оголошення про проведення відкритого Конкурсу
Оголошення про проведення відкритого Конкурсу із закупівлі послуг харчування, проживання та оренди території, перевезення учасників та послуг аніматорів на проведення 3 шестиденних та 12 одноденних таборів для дітей та матерів вимушено переміщених осіб
Січень 2024