Відгуки

 
07.09.2023
У такий важкий час є місце, де можна забути про погане, де можна побачити щирі посмішки та сміх наших дітей, веселі танці та круті розваги. Це місце, куди хочеться повернутися знову. Щиро дякуємо всім організаторам, волонтерам, аніматорам за вашу роботу, за турботу, доброту, за щасливі очі наших дітей, за гарний настрій. Донька щаслива, береже браслет із табору, як найцінніший скарб. Дякую тобі.
06.09.2023
Хочу висловити щиру подяку за чудову організацію та насичений, змістовний відпочинок. дні запам'ятовуються на все життя. Круті емоції, нові знайомства та море вражень! Діти отримали заряд позитиву, енергії, умінь, знань та яскравих емоцій, нові знайомства, а дехто навіть зустрів своє перше кохання) Кожен день у таборі був не схожим на інший. Ми пішли з найкращими емоціями та сльозами на очах) Так тримати! Ви робите неймовірне в такий важкий для всіх час! Окрема подяка аніматорам, ви змогли з першого дня закохати в себе дітей. Дуже дякую за все!
02.09.2023
Велике спасибі за чудовий відпочинок та настрій наших дітей.
30.08.2023
Ми вже вдома! Велика подяка організаторам та аніматорам! днів! Нам було приємно та комфортно з вами! Сподіваюся, ми ще зустрінемося!
25.08.2023
Щиро дякуємо за відпустку, за увагу та турботу про нас. Нам дуже сподобалось!!! Дякуємо за чудову атмосферу, гарні та позитивні емоції, нові враження!!! Миру і злагоди в нашій країні. Дякую
21.08.2023
Дуже дякую, чудова організація!!!!
19.08.2023
Величезна вдячність за такий чудовий відпочинок нашим дітям! Донька в захваті! Колектив табору просто супер!
14.08.2023
Щойно повернувся з табору. Хочу подякувати всьому вашому колективу за турботу, доброту, гарний настрій, за можливість побувати в Карпатах і за чудових братів-гумористів! Дякую, як завжди було весело!
11.08.2023
Дуже дякую за табір. Для Аліни це був перший табірний досвід. Вона задоволена, а це головне, позитивні емоції зараз важливі. Ваш колектив неймовірний, діти завжди були зайняті, це просто супер!!!
04.08.2023
Велика подяка за організацію табору для підлітків. Настя повернулася щаслива, з масою вражень та розповідей.
23.07.2023
Дякую за величезні позитивні емоції, які отримали діти за такий короткий проміжок часу.
17.07.2023
Щиро дякую організаторам фонду та виконавцям цього проекту від початку до кінця! Маріанна, велике спасибі за адміністративну роботу, кожен вечір ми з дитиною знали, що буде наступного дня, і це додавало нам впевненості! Низький уклін аніматорам! Я вже забула, що моя дитина з великим задоволенням проводила ВЕСЬ свій час з раннього ранку до пізнього вечора! Окремо хочу написати для організації Конкурсу талантів! Мені сподобалась робота Віктора, який швидко реагував на настрій неперевершеного ведучого Віталія та виступи дітей, перемикав цю музику, і концерт проходив у постійному драйві. На цьому концерті я була в захваті від талантів дітей та їхніх мам!!! Цей відпочинок залишиться приємними спогадами для мене і моєї дитини, незалежно від повітряної тривоги чи відключення електроенергії!!!! Ще раз дуже дякую! Зараз для наших дітей дуже важливі позитивні емоції та посмішки, які щодня дарують аніматори табору! Дякуємо за таку можливість у важкий для всіх нас час!
11.07.2023
Дякую за такий теплий прийом, давно не сміявся так щиро, від душі, дякую за щасливі очі дітей, за всі веселощі та розваги, за те, що певний час ви забудь про те, що навколо тебе. Бажаю тільки добра, активних змін, натхнення, позитиву робити свою добру справу.
05.07.2023
Дякуємо всім, хто провів ці неймовірні канікули з нашими дітьми. Ми ще в дорозі додому, дитина розповідає, розповідає, розповідає. Емоції дуже класні!
29.06.2023
Дякуємо всім за чудовий відпочинок, за любов до нас. Ти неймовірний!!!! Швидшої перемоги, миру і щастя!!!! Не хочеться йти, все як вдома))))
29.06.2023
Шановні організатори, волонтери, аніматори, персонал готелів та ресторанів, МИ ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ЦЕЙ НЕЙМОВІРНИЙ ТИЖДЕНЬ! Ви радуєте дітей і дорослих! Ви ЛЮДИ з великими серцями! Нехай все добро повертається до Вас сторицею! Сьогодні наша Україна тримається на таких, як ВИ! ДЯКУЮ ТОБІ! І Слава Україні! Слава її відважним ВОЇНАМ! знову денний формат табору!!! Спасибі всім аніматорам (Віктор, Віталік, Ростик, Юлі, Христина, Ірина!) Також хочу подякувати організатору (Мар'яна). І взагалі вся команда Recovery!!
21.06.2023
Ми теж вдома! Дякую вам всім!!! Це була неймовірна відпустка! Велика подяка організаторам, аніматорам, психологам, тренерам та всім причетним! Дякую мамо, ти чудова і позитивна! Я відчула шалену любов і підтримку! Це саме те перезавантаження, яке було так необхідне в цей складний період нашого життя! Дякую за дитячі усмішки! Бажаю всім перемоги та миру!!! Все буде Україна!!!
21.06.2023
Всім велике спасибі!) Мені все сподобалося, донька в захваті і вже за всіма сумує. Ти неймовірний!!!
04.06.2023
Щиро дякую за море емоцій, позитиву, радості та спілкування!!! Бажаємо всім міцного здоров'я та миру!
02.06.2023
Висловлюю величезну подяку всьому колективу табору! а мами отримали повне перезавантаження! Окрема подяка психологам і дівчатам! Ваша праця зараз неоціненна!!!