Підтримати фонд

Шановні друзі!

Ми проводимо благодійну кампанію зі збору коштів для психореабілітаційних дитячих таборів Recovery Camp. Ці табори дадуть змогу дітям, які пережили травматичний досвід у зв'язку з війною, отримати професійну психологічну допомогу й повернути віру у мирне майбутнє.

Наша мета - зібрати 500 000 євро до 31 грудня 2024 року. Ці кошти будуть витрачені на організацію безпечного середовища для відпочинку й реабілітації дітей, оплату праці висококваліфікованих психологів, арт-терапевтів та інших фахівців. Ми також забезпечимо дітей всім необхідним: комфортним проживанням, смачним збалансованим харчуванням, розвиваючими майстер-класами та цікавими екскурсіями.

Долучайтесь до нашої благородної місії! Жодна дитяча сльоза не має бути пролита дарма, і кожна травмована війною дитина заслуговує на професійну підтримку й турботу. Лише разом ми зможемо подолати наслідки війни та повернути радість до дитячих очей. Зробіть свій внесок - адже діти є нашим майбутнім!

Платник надає згоду, що сума пожертвування не підлягає повернення. Залишок коштів після реалізації проекту буде спрямовано нс психологічну раеабілітацію дітям, які постраждали під час війни. Платник надає згоду на перерозподіл коштів та на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.